Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/src/Modules/Licenser.php) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/250337/virtual) in /data/web/virtuals/250337/virtual/www/domains/herasek.cz/wp-content/themes/hestia/vendor/codeinwp/themeisle-sdk/load.php on line 27
ToBee – Herášek

Dřevěná relaxace inspirovaná přírodou

Důvod:

Rozšíření sortimentu dárkových předmětů pro Herášek.

Nápad:

Samotný nápad se zrodil při jiném projektu, který jsem před lety připravoval s pomocí výborné produktové designérky.
Jednalo se o dřevěnou stolní hru, kde se s pomocí nanotechnologie hrálo s kapkami vody. Podobné, ale menší dřevěné kostičky přitom sloužily jako hrací kostky. Tento projekt se mi nepodařilo dokončit, zůstaly mi ale testovací sady a několik hracích kostek. S těmi jsem si rád hrál v prstech a bylo to nejen uklidňující, ale prsty a dlaně to příjemně masírovalo. Navíc se tyto masáže líbily i mé dceři a jejímu kamarádovi Petříkovi. S jeho maminkou jsme našli potřebný impuls a relaxační a uvolňující kostičky, ToBee, byly na světě.

Realizace:

Před samotnou realizací prošly kostičky ToBee důkladnou „týmovou“ analýzou. Prototypy se vyráběly na 3D tiskárně, než se rozhodlo o ideální velikosti a výběru dřeva.

3D návrh ToBee kostičky

Každá kostička ToBee je proto vyrobena z českého buku. Navíc je ručně opracována a impregnována včelím voskem s příměsí levandulového oleje.

Díky své velikosti a tvaru šestihranu nejsou hrany ostré a kůži a svaly skvěle masírují.

Relaxace, zkušenosti:

Každý pytlíček obsahuje dvojici kostiček.

Menší jsou určené k masáži prstů a dlaní. Mačkáním a pohybem kostiček v dlani dochází k ideálnímu promačkávání a rolování kůže. Příjemné střídá důležité, a tím je mnohem lepší prokrvení a zahřátí prstů, dlaní a rukou.

Větší jsou primárně určeny k masáži chodidel. Nicméně můžou se použít i na uvolnění zádových svalů.
Kostičky dáte na zem, vsedě na ně položíte svá chodidla a pohybem dopředu a dozadu je masírujete. Experti potom používají různé krouživé pohyby nebo uchopování kostiček prsty u nohou.
Samotná myšlenka na ToBee byla o čisté přírodě, ze které pochází jak dřevo a impregnace, tak samotný tvar kostiček.
I vy tak máte možnost pocítit ToBee na vlastní kůži.